Online tobulėjimo dirbtuvių 2, 6, 12 mėn. narystės

Užtenka klausyti ir skaityti apie psichologiją, imkim įrankius ir darykim! 25 metus dirbu su žmonėmis kaip psichoterapeutė ir labai konkrečiai žinau įvairiausių problemų sutvarkymo būdus. Šiose  praktinės psichologijos studijose  susidarę kassavaitinį klausymo – praktikavimo ritualą net nepajusite, kaip tobulėsite.

Dirbtuvių nariu galite tapti bet kada!

KĄ KONKREČIAI GAUSITE?

  • 3 kartus per mėnesį jus pasieks video medžiaga (workshop`ai) po 30 min, kuriuose galėsite žiūrėti ar klausyti kada norite.
  • Juose bus praktinės psichologijos žinios ir technikos – video ir skaidrėse, bei knygų ir filmų rekomendacijos.
  • Kartą per mėnesį kviesiu susitikti 1,5val. klausimų-atsakymų sesijoje per zoom. Jei dalyvauti negalėsite – galėsite peržiūrėti įrašą;
  • Norintys galės atlikti nedidelį testą ir gauti sertifikatus už kiekvieną dviejų mėnesių kursą
  • Norintys galės dalyvauti online dirbtuvių dalyvių tobulėjimo grupelėse, porose ir susipažinti su manimi online pokalbio metu.

ARTIMIAUSIŲ WORKSHOP’Ų TEMOS:

Sausis – vasaris. Vyriškumas – moteriškumas – intymumas

Kovas – balandis. Jautrumas: vidinis vaikas mumyse ir šalia mūsų

Gegužė – birželis. Charakterių psichologija: kaip kiaurai permatyti žmones? Atliksime bendravimo su charakteriais praktikas

Liepa – rugpjūtis. Psichologinių būsenų ir asmenybės dalių valdymas

Rugsėjis – spalis. Emocinis intelektas bendravime

Lapkritis- gruodis. Kaip įveikti pažemintas nuotaikas ir daugiau džiaugtis?

Tolimesnių mėnesių temos bus paskelbtos artimiausiu metu.

Norinčius dar stipriau tobulėti kviečiame prisijungti prie pozityvių žmonių, kurie nori gyventi tą gyvenimą, apie kurį svajojo. Dirbtuvėse yra apie 10 nedidelių labai susidraugavusių  online grupelių kurių skaičius vis didėja, kurios nuolat susirašinėja, reguliariai susitinka dalyvaujant ir mums, organizatoriams, palaiko vieni kitus ir užkrečia tobulėjimo azartu.

NARYSTĖS KAINA

Perkant metinę narystę, kaina 250 eur. SPECIALI KAINA IKI GRUODŽIO 24 D. – METINĖ NARYSTĖ TIK 199 EUR. (Mėnesio kaina tik 17 eur.)
Perkant 6 mėn. narystę, kaina 180 eur.
2 mėn. 90 eur.

Norint įsigyti narystę jums reikia užpildyti užsakymo formą ir atlikti apmokėjimą.

Užsakymo forma:
https://bit.ly/3nWNuk5

Sąskaita apmokėjimui: LT26 7044 0600 0820 1077 (gavėjas – Genovaitė Petronienė).
Mokėjimo nurodyme įrašykite: Prenumerata – 12 mėn., 6 mėn. arba 2 mėn.

Norite įsigyti dovanų kuponą ar turite klausimų? Rašykite petroniene.mokymai@gmail.com

Dalyvių atsiliepimai:

Įdomios, gyvos paskaitos, čia pat praktiškai pritaikoma informacija, naujos pažintys ir daugystės. Ir galimybė ne tik turiningai, bet ir smagiai praleisti laiką – su labai teigiamu ir ilgalaikiu liekamuoju poveikiu. Rekomenduoju! 
Ramunė

Man tai vienas smagiausių, įdomiausių ir kartu gilus kursas. Ne tik paskaita, kurią išklausai ir gyveni toliau savo gyvenimą. Bet klausimų-atsakymų sesijos, dalinimasis mažose grupelėse kasdieniais temos integracijos atradimais, nusivylimais, džiaugsmais – toks įkvėpimas. Jaučiuosi esanti užturbintoje, besąlygiškai palaikančioje erdvėje, kur tik nuo mano prisiimtos atsakomybės – veikti, gyvenimas skaidrėja, tikrėja ir džiugina! Rekomenduoju, tai tikrai vertinga investiciją į Save ir santykį su pasauliu!
Šarūnė

Sis laikas kelyje su Online dirbtuvemis labai turtingas emocijomis, turiningas saves pazinimo kelyje. Tai viena geriausiu mano investiciju ir dovanu sau. Jei norite save apdovanoti ar pradziuginti drauga, tai puikus sprendimas, kuriuo galesite megautis kasdien. Sutikti zmones jau yra daugiau nei tik dirbtuviu kolegos. Aciu uz siuos kursus.
Jovita

Tiesiog verta prisijungti ir atrasti tiek naujų dalykų apie save, suprasti kaip kūrybiškumas nuspalvina gyvenimą, išmokti spręsti konfliktus elegantiškai ir pajusti bendrystę, kurios taip trūksta šiuo sunkiu laikotarpiu. Dalyvavimas šiose dirbtuvėse labai padeda išvengti izoliacijos jausmo.
Tatjana

Tiesiogine žodžio prasme šios dirbtuvės keičia mano gyvenimą – kiekvieną mėnesį, kartu su nauja tema, pamatau kasdienes situacijas kitaip, mokausi jas spręsti naujai. Ypač karantino metu man svarbu geras klimatas šeimoje, kai visi esame kiek pavargę nuo rutinos. Man tai tiesiog išsigelbėjimas!
Vaida

Temų apžvalga (2021 m. liepos – 2022 m. birželio mėn.):