Online tobulėjimo dirbtuvių „Išmintingesnis Tu“ 2, 6, 12 mėn. narystės

Kur tas stebuklas, kodėl gyvenimas stovi vietoje? Užtenka klausyti ir skaityti apie psichologiją, imkim įrankius ir darykim! 25 metai dirbu su žmonėmis kaip psichoterapeutė ir labai konkrečiai žinau įvairiausių problemų sutvarkymo būdus. Šiose neformaliose praktinės psichologijos studijose  susidarę kas savaitinį klausymo – praktikavimo ritualą net nepajusite, kaip tobulėsite.

O dar greičiau galima ju dėti, jei norėsite prisijungti prie pozityvių žmonių, kurie nori gyventi tą gyvenimą, apie kurį svajojo. Dirbtuvėse yra apie 10 nedidelių labai susidraugavusių  online grupelių kurių skaičius vis didėja, kurios nuolat susirašinėja, reguliariai susitinka dalyvaujant ir mums, organizatoriams, palaiko vieni kitus ir užkrečia tobulėjimo azartu.

Taigi, jeigu norite konkrečių rezultatų, prisijunkite! Dirbtuvių nariu galite tapti bet kada.

KĄ KONKREČIAI GAUSITE?

3 kartus per mėnesį jus pasiek video medžiaga (workshop`ai) po 20-30 min., + 1,5val. klausimų-atsakymų sesija per zoom ir jos įrašas. Video workshop’us galėsite žiūrėti kada norite – važiuodami į darbą, tvarkydamiesi. Juose bus:

1. Praktinės psichologijos žinios aktualiomis temomis ir pavyzdžiai kaip tą pritaikyti
2. Praktinės technikos ir vedamos meditacijos video ir skaidrėse
3. Filmų, knygų rekomendacijos mėnesio tema
4. Norintys turės galimybę asmeniškai susipažinti su manimi ar užduoti keletą klausimų (online sutartu laiku).

Kursas tinka tiems, kurie nori patys išspręsti savo problemas – tiek mažiau su psichologija susijusiais žmonėmis, tiek nesustojantiems tobulėtojams.

ARTIMIAUSIŲ WORKSHOP’Ų TEMOS:

Rugsėjis – spalis. Kaip išsilaisvinti iš nerimo ir įtampos?

Lapkritis – gruodis. Meilė sau, savigarba, savivertė.

Sausis – vasaris. Vyriškumas – moteriškumas – intymumas.

Kovas – balandis. Kaip gyventi, jei esi labai jautrus ir kaip gyventi su jautriu?

Gegužė – birželis. Charakterių psichologija: kaip suprasti ir perprasti žmones?

Tolimesnių mėnesių temos bus paskelbtos artimiausiu metu.

NARYSTĖS KAINA
Perkant metinę narystę, kaina 220 eur (mėnesio kaina – tik 18 еur)
Perkant 6 mėn. narystę, kaina 160 eur (mėnesio kaina 27 eur).
2 mėn. 80 eur.

Lojaliems ilgalaikiuose Petronienės seminaruose dalyvavusiems nariams bus taikomos nuolaidos.

Norint įsigyti narystę jums reikia užpildyti užsakymo formą ir atlikti apmokėjimą.

Užsakymo forma:
https://bit.ly/3nWNuk5

Sąskaita apmokėjimui: LT26 7044 0600 0820 1077 (gavėjas – Genovaitė Petronienė).
Mokėjimo nurodyme įrašykite: Prenumerata – 12 mėn., 6 mėn. arba 2 mėn.

Norite įsigyti dovanų kuponą ar turite klausimų? Rašykite petroniene.mokymai@gmail.com

Dalyvių atsiliepimai:

Įdomios, gyvos paskaitos, čia pat praktiškai pritaikoma informacija, naujos pažintys ir daugystės. Ir galimybė ne tik turiningai, bet ir smagiai praleisti laiką – su labai teigiamu ir ilgalaikiu liekamuoju poveikiu. Rekomenduoju! 
Ramunė

Man tai vienas smagiausių, įdomiausių ir kartu gilus kursas. Ne tik paskaita, kurią išklausai ir gyveni toliau savo gyvenimą. Bet klausimų-atsakymų sesijos, dalinimasis mažose grupelėse kasdieniais temos integracijos atradimais, nusivylimais, džiaugsmais – toks įkvėpimas. Jaučiuosi esanti užturbintoje, besąlygiškai palaikančioje erdvėje, kur tik nuo mano prisiimtos atsakomybės – veikti, gyvenimas skaidrėja, tikrėja ir džiugina! Rekomenduoju, tai tikrai vertinga investiciją į Save ir santykį su pasauliu!
Šarūnė

Sis laikas kelyje su Online dirbtuvemis labai turtingas emocijomis, turiningas saves pazinimo kelyje. Tai viena geriausiu mano investiciju ir dovanu sau. Jei norite save apdovanoti ar pradziuginti drauga, tai puikus sprendimas, kuriuo galesite megautis kasdien. Sutikti zmones jau yra daugiau nei tik dirbtuviu kolegos. Aciu uz siuos kursus.
Jovita

Tiesiog verta prisijungti ir atrasti tiek naujų dalykų apie save, suprasti kaip kūrybiškumas nuspalvina gyvenimą, išmokti spręsti konfliktus elegantiškai ir pajusti bendrystę, kurios taip trūksta šiuo sunkiu laikotarpiu. Dalyvavimas šiose dirbtuvėse labai padeda išvengti izoliacijos jausmo.
Tatjana

Tiesiogine žodžio prasme šios dirbtuvės keičia mano gyvenimą – kiekvieną mėnesį, kartu su nauja tema, pamatau kasdienes situacijas kitaip, mokausi jas spręsti naujai. Ypač karantino metu man svarbu geras klimatas šeimoje, kai visi esame kiek pavargę nuo rutinos. Man tai tiesiog išsigelbėjimas!
Vaida

Naujo sezono temų apžvalga (Liepos – birželio mėn.):