Online dirbtuvių 2 mėn. narystė

Užtenka klausyti ir skaityti apie psichologiją, imkim įrankius ir darykim! 25 metus dirbu su žmonėmis kaip psichoterapeutė ir labai konkrečiai žinau įvairiausių problemų sutvarkymo būdus. Šiose  praktinės psichologijos studijose  susidarę kassavaitinį klausymo – praktikavimo ritualą net nepajusite, kaip tobulėsite.

Kognityvinė schema – tai charakterio bruožas, tarsi virusinė smegenų programa, senovinė žaizda, kuri atsiranda kai mūsų poreikiai nebuvo patenkinti. Ji pasireiškia negatyviom, nelogiškom mintim kurios buvo teisingos tada, bet ne dabar – užjautrintais neigiamais jausmais, nelanksčiu elgesiu, išmoktu vaikystės šeimoj, bet nepadedančiu iš esmės patenkinti esamų poreikių.

Šiame kurse susipažinsime su 16 svarbiausių schemų: paliktumo, chroniško vienišumo, asmeninio ir socialinio nepilnavertiškumo, priklausomybės nuo kitų, susiliejimo, katastrofinio mąstymo, pesimizmo, perfekcionizmo, nesėkmės baimės, emocijų suvaržymo, priviligijuotumo, pasiaukojimo ir pritarimo siekimo schemomis. Mokysimės jas atpažinti ir iš jų išeiti.

 

KAIP VYKSTA ONLINE DIRBTUVĖS?

  • 3 kartus per mėnesį jus pasieks video medžiaga (workshop`ai) po 30 min, kuriuos galėsite žiūrėti ar klausyti kada norite.
    • Juose bus praktinės psichologijos žinios ir technikos – video ir skaidrėse, bei knygų ir filmų rekomendacijos.
    • Kartą per mėnesį kviesiu susitikti 1,5val. klausimų-atsakymų sesijoje per zoom. Jei dalyvauti negalėsite – galėsite peržiūrėti įrašą.
    • Norintys galės atlikti nedidelį testą ir gauti sertifikatą.
    • Norinčius suporuosime su tobulėjimo draugais.

ONLINE DIRBTUVIŲ TEMOS:

Gegužė – birželis. Kognityvinės schemos: svarbiausios iš vaikystės einančios problemų rūšys ir jų įveikimas

NARYSTĖS KAINA
2 mėn. 90 eur.

Norint įsigyti narystę jums reikia užpildyti užsakymo formą ir atlikti apmokėjimą

UŽSAKYMO FORMA
https://bit.ly/3nWNuk5

Sąskaita apmokėjimui:
LT26 7044 0600 0820 1077 (gavėjas – Genovaitė Petronienė).

Mokėjimo nurodyme įrašykite: Prenumerata – 2 mėn.

Turite klausimų ar norite įsigyti dovanų kuponą? Rašykite petroniene.mokymai@gmail.com

 

Dalyvių atsiliepimai:

Ačiū psichologei ir jos puikiai komandai, kad ir vėl maloniai nustebino – kiekvienai temai yra giliai giliai pasiruošiama, todėl paskaitos įdomios, gyvos, atviros, su spalvingais pavyzdžiais. Lektorė turi dovaną sudėtingus dalykus pasakyti paprastai, įtaigiai, įkvepiančiai. Aiškiai jaučiu, kad organizatoriai taip sunkiai dirba, nes juos veda misija – padėti žmonėms būti išmintingesniems, drąsesniems, laimingesniems. Todėl neriama giliau, ir mes neriame kartu ir tyrinėjame tą povandeninį nepažintą pasaulį, ir patys keičiamės per praktines užduotis. Ačiū!!!

Rekomenduoju šias dirbtuves 100%! Jau beveik metai jose semiuosi žinių apie save ir savo artimuosius, nuolat susitinku su savo bendraminčių grupele, kur išklausome ir motyvuojame vienas kitą. Pastebiu, kad tampame ramesni, išmintingesni, artimiesiems su mums lengviau, nes dar geriau pažįstame save. Šalia laimingų žmonių juk ir artimieji jaučiasi laimingesni! Patinka, kad kuriant dirbtuves viskas apgalvota, kaip mokosi suaugę žmonės – medžiaga aktuali (ačiū psichologei už pastangas dėstyti tik praktiškus, veikiančius, išbandytus dalykus), susitikimai puikiai suorganizuoti (ačiu Vaidai), palaikymo grupės turi moderatorius, kurie nesiliauja motyvavę ir rūpinęsi (ačiū, Jovita, Gvidai ir kursiokai). Esu puikioje šviesių žmonių bendruomenėje ir tai labai vertinu. Tobulėsiu su jumis ir 2022

Puikus sumanymas tokios online dirbtuvės, žinių įgyti gali daug žmonių. O klausant tavęs vis išlenda mintis – kad taip visi mes jau būtume seniau turėję tas žinias, kiek visokiausių vargų, ligų ir nesusipratimų žmonės išvengtų.

Įdomios, gyvos paskaitos, čia pat praktiškai pritaikoma informacija, naujos pažintys ir daugystės. Ir galimybė ne tik turiningai, bet ir smagiai praleisti laiką – su labai teigiamu ir ilgalaikiu liekamuoju poveikiu. Rekomenduoju!

Padeda augti, ačiū. Ramina ir įkvepia, ypač Genovaitės nuoširdumas, kad ir jai būna nelengvų akimirkų ir situacijų.

Man tai vienas smagiausių, įdomiausių ir kartu gilus kursas. Ne tik paskaita, kurią išklausai ir gyveni toliau savo gyvenimą. Bet klausimų-atsakymų sesijos, dalinimasis mažose grupelėse kasdieniais temos integracijos atradimais, nusivylimais, džiaugsmais – toks įkvėpimas. Jaučiuosi esanti užturbintoje, besąlygiškai palaikančioje erdvėje, kur tik nuo mano prisiimtos atsakomybės – veikti, gyvenimas skaidrėja, tikrėja ir džiugina! Rekomenduoju, tai tikrai vertinga investiciją į Save ir santykį su pasauliu!

Sis laikas kelyje su Online dirbtuvemis labai turtingas emocijomis, turiningas saves pazinimo kelyje. Tai viena geriausiu mano investiciju ir dovanu sau. Jei norite save apdovanoti ar pradziuginti drauga, tai puikus sprendimas, kuriuo galesite megautis kasdien. Sutikti zmones jau yra daugiau nei tik dirbtuviu kolegos. Aciu uz siuos kursus.

Tiesiog verta prisijungti ir atrasti tiek naujų dalykų apie save, suprasti kaip kūrybiškumas nuspalvina gyvenimą, išmokti spręsti konfliktus elegantiškai ir pajusti bendrystę, kurios taip trūksta šiuo sunkiu laikotarpiu. Dalyvavimas šiose dirbtuvėse labai padeda išvengti izoliacijos jausmo.

Tiesiogine žodžio prasme šios dirbtuvės keičia mano gyvenimą – kiekvieną mėnesį, kartu su nauja tema, pamatau kasdienes situacijas kitaip, mokausi jas spręsti naujai. Ypač karantino metu man svarbu geras klimatas šeimoje, kai visi esame kiek pavargę nuo rutinos. Man tai tiesiog išsigelbėjimas!

Labai patinka! Gaila tik, kad ankščiau nebuvau atradus šio nuostabaus projekto.

Šios dirbtuvėse atradau daug naujo ne tik apie mano geras savybes, bet radau slaptas „juodas“ duris. Nėra malonu jas atidaryti, bet labai džiaugiuosi, jog dirbtuvių dėka pamatau savo elgesio priežastis ir gaunu pagalbą kaip keisti savus minusus į pliusus. Labai smagu matyti savyje virsmus ir rasti paaiškinimus savo elgeisiui ar spontaniškoms reakcijoms. Labai džiaugiuosi naujai atrastais bendraminčiais, augti ir tobulėti smagiau grupėje. Labai sveika susipažinti su skirtingais požiūriais į tas pačias problemas, ieškoti sprendimo būdų.

Ačiū Genovaitei už profesionalias ir aktualias paskaitas ir dirbtuves. Taip, tai dirbtuvės, kuriose veiklos yra kiekvieną dieną ir tik nuo asmeninio įsitraukimo priklauso, ką iš jų išsineši. Turime palaikymo komandas, savo grupeles, kurios papildomai motyvuoja įsigilinti, atlikti užduotis ir atvirai pasidalinti su grupiokais. Mano „grupiokai“ jau daugiau nei grupiokai, tai mano pakeleiviai, kurių kiekvienas yra labai įdomus ir brangus man. Tai mano nauji virtualūs draugai su kuriais esu atvira tiek, kiek pati noriu. Šiose dirbtuvėse esu nuo pirmos jų dienos ir tikrai jas tęsiu. Po Genovaitės paskaitų sunku rasti tokio pat lygio kitą lektorių, kuris taip giliai ir kruopščiai iš skirtingų kampų išnagrinėtų temą, įsigilintų į užduodamus klausimus ir juos sugrupavęs atsakytų. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę mokytis iš geriausių.

Labai džiaugiuosi, jog nusprendžiau dalyvauti dirbtuvese..Mano nuomone, čia itin profesionaliai paruošiama medžiaga darbui su savimi. Taipogi yra galimybe pabendrauti ir užduoti klausimus kas mėnesį organizuojamame zoom susitikime…Jaučiu, kad „Esu gerose rankose“.

Ačiū, Genute, kad taip dosniai daliniesi tuo, ką esi atradusi, sukaupusi, išbandžiusi per ilgus metus. Ačiū už galimybę sužinoti, pažinti, už įkvėpimą, paskatinimą, įrankius keisti, taisyti, kas keistina ir taisytina. Ačiū už atradimus. Ir dar didelis ačiū už bendrystės jausmą, už žmones, kuriais pasipildė gyvenimas šių dirbtuvių dėka. Šios dirbtuvės – didelė dovana. AČIŪ.

Man atrodo prieš n metų apsilanlyti pas Tave buvo vienas geresnių kada priimtų sprendimų:) kaip ir pernai apsisprendimas prisijungti prie dirbtuvių! Tiek temų, tiek naujų pergalvojimų ir atradimų ir tiek tikrų žmonių mūsų bendražygių grupelėse – tiek daug gyvenimo dovanų neįpakuotų į jokius popierėlius. Manau verta pasidavanoti šią dovaną ir kitiem metam!:)) ačiū už tai, kad esi ir kokia nuostabi esi!

Šios dirbtuvės – tai pati vertingiausia dvejų metų investicija.