Psichologinis žygis su Genovaite Petroniene „Emocinis intelektas bendravime“

Psichologinis žygis su Genovaite Petroniene „Emocinis intelektas bendravime“

Užtenka zoom`o, siūlau domėtis psichologija natūraliame gyvenime – bendraujant gryname ore. Žygio, kuris truks 4 valandas metu, įsigilinsime į emocinio intelekto bendravime temą, o ypač į mokėjimą suprasti kitą, mokėjimą išsireikšti, priartėti, daryti įtaką vienas kitam.

Pradžioje atliksime meditacines praktikas, kurių dėka “išsivalysime” nuo emocinių nuosėdų ir ateisime į čia ir dabar, na o po to bendraudami vieni su kitais, atliksime psichologines praktikas. Žygio metu bus pertrauka pailsėti ir užkąsti, trumpa paskaita, klausimai ir atsakymai, dalyvių pasidalinimai. Po pertraukos, giliau susipažinus, seks antras praktikų raundas. Na ir žinoma – nuostabi gamta ir visi gamtoje sutinkami iššūkiai. Jeigu jų bus, čia pat atliksime ir streso valdymo pratybas.

Žygis struktūruojamas taip, kad būtų naudingas tiek dalyvaujantiems tiek nedalyvaujantiems Online dirbtuvių kurse „Emocinis intelektas bendravime“.

 

Žygio informacija

Kada? Rugsėjo 24 d. (šeštadienį), 11:45 – 16 val.

Kur? Viename iš pažintinių takų Vilniaus mieste. Tikslią vietą ir detales atsiųsime prisiregistravusiems, artėjant renginio dienai.

Kaina – 35 eur.

Šiuo metu likusios 2 vietos! Prieš registruojantis žygiui, parašykite el. paštu petroniene.mokymai@gmail.com, patikslinsime ar vietos neužsipildė.

Registracija:

https://forms.gle/qqZATB2cwGWAYWHZ9

Sąskaita apmokėjimui: LT26 7044 0600 0820 1077 (gavėjas – Genovaitė Petronienė).

Mokėjimo nurodyme įrašykite: Psichologinis žygis

 

Pinigai grąžinami tik jei dėl labai blogų oro sąlygų renginys būtų atšauktas. Renginio atšaukimo atveju pinigai grąžinami arba perkeliami kitai žygio datai.