Stipraus suaugusio būsena – pozityvios schemos. Online dirbtuvėse liepos – rugpjūčio mėn.

Kuriose gyvenimo sferose mums trūksta pozityvumo ir mus valdo negatyvios schemos? Dirbtuvės pagrįstos schemų terapijos pozityviomis schemomis – kaip susiformuoti stiprią teigiamą išsisprendusios problemos viziją.

Šiose dirbtuvėse kreipsimės ne į jūsų vaikišką dalį, o į suaugusią, smegenų prefrontalinį kortex, kuri turi įsiminti naujas pozityvius apsisprendimus. Mes net nenujaučiame, kad dažnai elgiamės vadovaudamiesi senai išmoktai įsitikinimais, sakančiais, jog turime kentėti ir esame bejėgiai patenkinti savo poreikius. Kaip suformuoti naują pozityvų ketinimą ir sukurti naują pozityvią istoriją? Kaip tam pasitelkti vaizduotę ir kaip keisti elgesį?

Stipri asmenybė vietoj negatyvių schemų turi pozityvias – mąsto taip, kad juda pozityvia kryptimi:

  • Kaip vertinant save atsiremti į save patį, nors iki šiol vertę pelnėt pasitarnaudami kitiems?
  • Kaip stengtis kurti ir gauti šilumą, nors gyvenime gavom mažai meilės?
  • Kaip atkurti saugumo ir vilties jausmą, nors patyrėme netikėtų blogų įvykių?
  • Kaip bandyti pasitikėti savim, nors iki šiol tave gyvenimas neišmokė girdėti savęs ir drąsos
  • Kaip atstatyti teisingumo jausmą, jei iki šiol gyvenimas buvo neteisingas?
  • Kaip mokytis aiškumo, susifokusavimo ir atkaklumo, nors iki šiol buvo sunku save riboti?
  • Kurių savybių mums trūksta ir kaip tai susilpnina mūsų stuburą?

Kaip įtvirtinti tokius įsitikinimus ir atkakliai link jų judėti, jei vaikystės ir vėlesnio gyvenimo patirtis buvo priešingos, giliai mumyse kažkas galvoja kitaip, kurių dėka mes savo rankom gadinam sau gyvenimą? Kaip prie tų giluminių įsitikinimų prisikasti? Šie du mėnesiai dirbtuvių, paremti schemų terapijos pagrindais jums duos perspektyvinį vaizdą į savo gyvenimo būdą ir tuo pačiu labai konkrečius pratimus, savęs tyrimo būdus, afirmacijas, kaip pasijausti tvirtesniu.

Taigi, jeigu norite konkrečių rezultatų, prisijunkite! Dirbtuvių nariu galite tapti bet kada.

KĄ KONKREČIAI GAUSITE? 

3 kartus per mėnesį jus pasieks video medžiaga (workshop`ai) po 20-30 min., + 1,5val. klausimų-atsakymų sesija per zoom ir jos įrašas. Video workshop’us galėsite žiūrėti kada norite – važiuodami į darbą, tvarkydamiesi. Juose bus:

1. Praktinės psichologijos žinios aktualiomis temomis ir pavyzdžiai kaip tą pritaikyti
2. Praktinės savęs keitimo, bendravimo technikos ir vedamos meditacijos video ir skaidrėse. Filmų, knygų rekomendacijos mėnesio tema

Kursas tinka tiems, kurie nori patys išspręsti savo problemas – tiek mažiau su psichologija susijusiais žmonėmis, tiek nesustojantiems tobulėtojams.

ARTIMIAUSIŲ WORKSHOP’Ų TEMOS:

Liepa – rugpjūtis. Stipraus suaugusio būsena – pozityvios schemos

Rugsėjis – spalis. Pasitikėjimas savimi: įveikime nerimą ir įtampą.

Lapkritis – gruodis. Meilė sau, savigarba, savivertė.

Sausis – vasaris. Vyriškumas – moteriškumas – intymumas

Kovas – balandis. Kaip gyventi, jei esi labai jautrus ir kaip gyventi su jautriu?

Artimiausių temų pristatymas

Tolimesnių mėnesių temos bus paskelbtos artimiausiu metu.

NARYSTĖS KAINA
Perkant metinę narystę, kaina 220 eur (mėnesio kaina – tik 18 еur)
Perkant 6 mėn. narystę, kaina 160 eur
Perkant 2 mėn. narystę, kaina 80 eur

Lojaliems ilgalaikiuose Petronienės seminaruose dalyvavusiems nariams bus taikomos nuolaidos.

Norint įsigyti narystę jums reikia atlikti apmokėjimą ir užpildyti užsakymo formą.

Užsakymo forma:

https://forms.gle/HvhnUPop5L35JcM48

Sąskaita apmokėjimui: LT26 7044 0600 0820 1077 (gavėjas – Genovaitė Petronienė).
Mokėjimo nurodyme įrašykite: Prenumerata – 12 mėn., 6 mėn. arba 2 mėn.

Norite įsigyti dovanų kuponą ar turite klausimų? Rašykite petroniene.mokymai@gmail.com

Dalyvių atsiliepimai:

Įdomios, gyvos paskaitos, čia pat praktiškai pritaikoma informacija, naujos pažintys ir draugystės. Ir galimybė ne tik turiningai, bet ir smagiai praleisti laiką – su labai teigiamu ir ilgalaikiu liekamuoju poveikiu. Rekomenduoju! 
Ramunė

Man tai vieni smagiausių, įdomiausių ir kartu gilus kursas. Ne tik paskaita, kurią išklausai ir gyveni toliau savo gyvenimą. Bet klausimų-atsakymų sesijos, dalinimasis mažose grupelėse kasdieniais temos integracijos atradimais, nusivylimais, džiaugsmais – toks įkvėpimas. Jaučiuosi esanti užturbintoje, besąlygiškai palaikančioje erdvėje, kur tik nuo mano prisiimtos atsakomybės – veikti, gyvenimas skaidrėja, tikrėja ir džiugina! Rekomenduoju, tai tikrai vertinga investiciją į Save ir santykį su pasauliu!
Šarūnė

Sis laikas kelyje su Online dirbtuvemis labai turtingas emocijomis, turiningas saves pazinimo kelyje. Tai viena geriausiu mano investiciju ir dovanu sau. Jei norite save apdovanoti ar pradziuginti drauga, tai puikus sprendimas, kuriuo galesite megautis kasdien. Sutikti zmones jau yra daugiau nei tik dirbtuviu kolegos. Aciu uz siuos kursus.
Jovita

Tiesiog verta prisijungti ir atrasti tiek naujų dalykų apie save, suprasti kaip kūrybiškumas nuspalvina gyvenimą, išmokti spręsti konfliktus elegantiškai ir pajusti bendrystę, kurios taip trūksta šiuo sunkiu laikotarpiu. Dalyvavimas šiose dirbtuvėse labai padeda išvengti izoliacijos jausmo.
Tatjana

Tiesiogine žodžio prasme šios dirbtuvės keičia mano gyvenimą – kiekvieną mėnesį, kartu su nauja tema, pamatau kasdienes situacijas kitaip, mokausi jas spręsti naujai. Ypač karantino metu man svarbu geras klimatas šeimoje, kai visi esame kiek pavargę nuo rutinos. Man tai tiesiog išsigelbėjimas!
Vaida