Meilė ir aistra santykiuose (sausio-vasario mėn.)

Sausį ir vasarį Online dirbtuvėse kalbėsime apie vieną svarbiausių dalykų poroje – meilę ir aistrą santykiuose.

Per šiuos 2 Online dirbtuvių mėnesius sužinosite:

 • Kodėl vyrai ir moterys nesusišneka emocniais klausimais ir ką daryti?
 • Kodėl ilgalaikiuose santykiuose būtinai nuvėsta aistra ir kaip išeiti iš tikrojo „aš“ užspaudimo?
 • Kaip mūsų psichologinės schemos – reikalavimas, vengimas, nusivertinimas ir t.t. paveikia mūsų aistras?
 • Kodėl artumo įžanga gali būti svarbesnė už patį artumą ir kaip susinchronizuoti emocijas, bei pojūčius prieš judant toliau?
 • Kas vyksta mūsų galvoje intymumo metu ir kaip jausti signalus, duoti signalus, bei išlaikyti artumo jausmą?
 • Kaip sukonfrontuoti ne su partneriu, o su savimi ir pasiekti kritinę masę, kai partneris ima keistis?
 • Kokios poros ilgalaikiuose santykiuose yra laimingos ir ko galime iš jų pasimokyti?

APIE ONLINE DIRBTUVES:

 • 3 kartus per mėnesį jus pasieks video medžiaga (workshop`ai) po 30 min. (video workshop’us galėsite žiūrėti ar klausyti kada norite – važiuodami, sportuodami, tvarkydamiesi).
 • Juose bus praktinės psichologijos žinios ir technikos – video ir skaidrėse, bei knygų ir filmų rekomendacijos.
 • Kartą per mėnesį kviesiu susitikti 1,5val. klausimų-atsakymų sesijoje per zoom. Jei dalyvauti negalėsite – galėsite peržiūrėti įrašą;
 • Norintys galės dalyvauti online dirbtuvių dalyvių tobulėjimo grupelėse, turėti tobulėjimo draugą ir susipažinti su manimi online pokalbio metu.

 

ARTIMIAUSIŲ WORKSHOP’Ų TEMOS:

Sausis – vasaris. Meilė ir aistra santykiuose

Kovas – balandis. Jautrumas: vidinis vaikas mumyse ir šalia mūsų

Gegužė – birželis. Charakterių psichologija: kaip kiaurai permatyti žmones? Bendravimo su charakteriais praktikos.

Liepa – rugpjūtis. Psichologinių būsenų ir asmenybės dalių valdymas

Rugsėjis – spalis. Emocinis intelektas bendravime

Lapkritis- gruodis. Kaip įveikti pažemintas nuotaikas ir daugiau džiaugtis?

 

NARYSTĖS KAINA
Perkant metinę narystę, kaina 250 eur. (Mėnesio kaina tik 21 eur.)
Perkant 6 mėn. narystę, kaina 180 eur.
2 mėn. 90 eur.

Norint įsigyti narystę jums reikia užpildyti užsakymo formą ir atlikti apmokėjimą.

Užsakymo forma:
https://bit.ly/3nWNuk5

Sąskaita apmokėjimui: LT26 7044 0600 0820 1077 (gavėjas – Genovaitė Petronienė).
Mokėjimo nurodyme įrašykite: Prenumerata – 12 mėn., 6 mėn. arba 2 mėn.

Norite įsigyti dovanų kuponą ar turite klausimų? Rašykite petroniene.mokymai@gmail.com

Dalyvių atsiliepimai:

Rekomenduoju šias dirbtuves 100%! Jau beveik metai jose semiuosi žinių apie save ir savo artimuosius, nuolat susitinku su savo bendraminčių grupele, kur išklausome ir motyvuojame vienas kitą. Pastebiu, kad tampame ramesni, išmintingesni, artimiesiems su mums lengviau, nes dar geriau pažįstame save. Šalia laimingų žmonių juk ir artimieji jaučiasi laimingesni! Patinka, kad kuriant dirbtuves viskas apgalvota, kaip mokosi suaugę žmonės – medžiaga aktuali (ačiū psichologei už pastangas dėstyti tik praktiškus, veikiančius, išbandytus dalykus), susitikimai puikiai suorganizuoti (ačiu Vaidai), palaikymo grupės turi moderatorius, kurie nesiliauja motyvavę ir rūpinęsi (ačiū, Jovita, Gvidai ir kursiokai). Esu puikioje šviesių žmonių bendruomenėje ir tai labai vertinu. Tobulėsiu su jumis ir 2022

Puikus sumanymas tokios online dirbtuvės, žinių įgyti gali daug žmonių. O klausant tavęs vis išlenda mintis – kad taip visi mes jau būtume seniau turėję tas žinias, kiek visokiausių vargų, ligų ir nesusipratimų žmonės išvengtų.

Įdomios, gyvos paskaitos, čia pat praktiškai pritaikoma informacija, naujos pažintys ir daugystės. Ir galimybė ne tik turiningai, bet ir smagiai praleisti laiką – su labai teigiamu ir ilgalaikiu liekamuoju poveikiu. Rekomenduoju!

Man tai vienas smagiausių, įdomiausių ir kartu gilus kursas. Ne tik paskaita, kurią išklausai ir gyveni toliau savo gyvenimą. Bet klausimų-atsakymų sesijos, dalinimasis mažose grupelėse kasdieniais temos integracijos atradimais, nusivylimais, džiaugsmais – toks įkvėpimas. Jaučiuosi esanti užturbintoje, besąlygiškai palaikančioje erdvėje, kur tik nuo mano prisiimtos atsakomybės – veikti, gyvenimas skaidrėja, tikrėja ir džiugina! Rekomenduoju, tai tikrai vertinga investiciją į Save ir santykį su pasauliu!

Sis laikas kelyje su Online dirbtuvemis labai turtingas emocijomis, turiningas saves pazinimo kelyje. Tai viena geriausiu mano investiciju ir dovanu sau. Jei norite save apdovanoti ar pradziuginti drauga, tai puikus sprendimas, kuriuo galesite megautis kasdien. Sutikti zmones jau yra daugiau nei tik dirbtuviu kolegos. Aciu uz siuos kursus.

Tiesiog verta prisijungti ir atrasti tiek naujų dalykų apie save, suprasti kaip kūrybiškumas nuspalvina gyvenimą, išmokti spręsti konfliktus elegantiškai ir pajusti bendrystę, kurios taip trūksta šiuo sunkiu laikotarpiu. Dalyvavimas šiose dirbtuvėse labai padeda išvengti izoliacijos jausmo.

Tiesiogine žodžio prasme šios dirbtuvės keičia mano gyvenimą – kiekvieną mėnesį, kartu su nauja tema, pamatau kasdienes situacijas kitaip, mokausi jas spręsti naujai. Ypač karantino metu man svarbu geras klimatas šeimoje, kai visi esame kiek pavargę nuo rutinos. Man tai tiesiog išsigelbėjimas!

Labai patinka! Gaila tik, kad ankščiau nebuvau atradus šio nuostabaus projekto.

Šios dirbtuvėse atradau daug naujo ne tik apie mano geras savybes, bet radau slaptas „juodas“ duris. Nėra malonu jas atidaryti, bet labai džiaugiuosi, jog dirbtuvių dėka pamatau savo elgesio priežastis ir gaunu pagalbą kaip keisti savus minusus į pliusus. Labai smagu matyti savyje virsmus ir rasti paaiškinimus savo elgeisiui ar spontaniškoms reakcijoms. Labai džiaugiuosi naujai atrastais bendraminčiais, augti ir tobulėti smagiau grupėje. Labai sveika susipažinti su skirtingais požiūriais į tas pačias problemas, ieškoti sprendimo būdų.

Ačiū Genovaitei už profesionalias ir aktualias paskaitas ir dirbtuves. Taip, tai dirbtuvės, kuriose veiklos yra kiekvieną dieną ir tik nuo asmeninio įsitraukimo priklauso, ką iš jų išsineši. Turime palaikymo komandas, savo grupeles, kurios papildomai motyvuoja įsigilinti, atlikti užduotis ir atvirai pasidalinti su grupiokais. Mano „grupiokai“ jau daugiau nei grupiokai, tai mano pakeleiviai, kurių kiekvienas yra labai įdomus ir brangus man. Tai mano nauji virtualūs draugai su kuriais esu atvira tiek, kiek pati noriu. Šiose dirbtuvėse esu nuo pirmos jų dienos ir tikrai jas tęsiu. Po Genovaitės paskaitų sunku rasti tokio pat lygio kitą lektorių, kuris taip giliai ir kruopščiai iš skirtingų kampų išnagrinėtų temą, įsigilintų į užduodamus klausimus ir juos sugrupavęs atsakytų. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę mokytis iš geriausių.

Labai džiaugiuosi, jog nusprendžiau dalyvauti dirbtuvese..Mano nuomone, čia itin profesionaliai paruošiama medžiaga darbui su savimi. Taipogi yra galimybe pabendrauti ir užduoti klausimus kas mėnesį organizuojamame zoom susitikime…Jaučiu, kad „Esu gerose rankose“.

Ačiū, Genute, kad taip dosniai daliniesi tuo, ką esi atradusi, sukaupusi, išbandžiusi per ilgus metus. Ačiū už galimybę sužinoti, pažinti, už įkvėpimą, paskatinimą, įrankius keisti, taisyti, kas keistina ir taisytina. Ačiū už atradimus. Ir dar didelis ačiū už bendrystės jausmą, už žmones, kuriais pasipildė gyvenimas šių dirbtuvių dėka. Šios dirbtuvės – didelė dovana. AČIŪ.

Man atrodo prieš n metų apsilanlyti pas Tave buvo vienas geresnių kada priimtų sprendimų:) kaip ir pernai apsisprendimas prisijungti prie dirbtuvių! Tiek temų, tiek naujų pergalvojimų ir atradimų ir tiek tikrų žmonių mūsų bendražygių grupelėse – tiek daug gyvenimo dovanų neįpakuotų į jokius popierėlius. Manau verta pasidavanoti šią dovaną ir kitiem metam!:)) ačiū už tai, kad esi ir kokia nuostabi esi!

Šios dirbtuvės – tai pati vertingiausia dvejų metų investicija.