“Išmintingesnis Tu” online dirbtuvės

Prie dirbtuvių prisijunkite jau dabar!

Daugiau apie dirbtuves:

Tris kartus per mėnesį jus pasieks video medžiaga (po 30-40 min.) su praktinėmis psichologinėmis žiniomis, technikomis jūsų kasdienybės pagerinimui, atsakymais į jūsų klausimus, bei knygų, filmų, video rekomendacijos (visa praktinė info bus ir skaidrėse). Tokiu būdu apie jums aktualiausias temas galėsite gauti kompetetingas nuorodas be ilgų ieškojimų informacijos vandenyne,  tap pat galėsite įgyti psichologinių žinių pasitelkiant  meną. Dirbtuvių nariu galite tapti bet kada.

Video pagalba galėsite psichologiškai tobulėti važiuodami, eidami į darbą, tvarkydamiesi. Struktūruotai pereisime per visas svarbiausias temas, ką taip nelengva pakeisti kasdienybėje: konfliktus, atsipalaidavimą, nerimą, perfekcionizmą ir atidėliojimą, depresiškas nuotaikas, intymų gyvenimą, kaip bendrauti su sunkių charakterių žmonėmis ir tt. Trumpesnį kursą gyvai jau 7 metus dėstau Laisvos asmenybės programoje – pabaigusius šį kursą žmones kiti dažnai palaiko psichologais – tiek smarkiai jie patobulėdavo.

Kursas tinka visiems – pradedant vyresniais moksleiviais ir visai su psichologija nesusijusiais žmonėmis, baigiant nesustojantiems dvasiniams tobulėtojams. Šis kursas yra ir puikus priedas prie kas kelias savaites vykstančių psichologinių konsultacijų – sesijos metu nėra galimybių nuosekliai išdėstyti esmines reikalingas psichologines žinias. Taip pat tai puikus būdas žmonėms, įpratusiems patiems spręsti savo problemas.

Susidarę tokį klausymosi ar žiūrėjimo – praktikavimo ritualą nė nepajausite, kaip vis ramiau reaguosite į stresą, vis išmintingiau bendrausite, vis daugiau suprasite.

Video įrašus gausite pirmą ir antrą mėnesio trečiadienį, o paskutinės mėnesio savaitės viduryje 19 val bus klausimų atsakymų sesija zoom’e. Jei norėsite anonimiškai paklausti apie savo asmenines problemas – klausimus galite siųsti raštu ir į juos, neminėdama klausiančiojo, atsakysiu per klausimų atsakymų valandą. Taip pat  zoom sesijoje galėsite klausti ir diskutuoti su manimi gyvai. Jei negalėsite dalyvauti, turėsite galimybę peržiūrėti video įrašą jums patogiu metu.

Jei norėsite, galėsite dalyvauti visiškai asmeniškai ir anonimiškai, o jei norėsite bendrauti, galėsime po keturis suskirstyti į bendražygių grupeles, kurios gali susitikti gyvai ar per vaizdo skambutį ir pasidalinti savo patirtimis. Taip pat turėsite galimybę prisijungti prie Prenumeratorių grupės facebook`e.

Online dirbtuvių video pristatymas

TEMOS:
Spalis. Piktas vaikas mumyse ir giluminės pykčio priežastys.
Lapkritis. Kaip nebūti auka: kaip savyje aptikti aukos buseną ir kaip ją įveikti?
Gruodis. Elegantiška kova: kaip neagresyviai kovoti ir kaip suprasti priešininką?
Sausis – vasaris – kovas. Pasitikėjimas savimi: susidraugaukime su savo baimėmis
Balandis – gegužė – birželis. Prokrastinacija ir perfekcionizmas
Liepa – rugpjūtis – rugsėjis. Laimė ilgalaikiuose santykiuose

Narystės kaina

Metinė narystės kaina – 220 eur. Lojaliems ilgalaikėse Laisvos asmenybės programos ar scehmų terapijos grupėse dalyvavusiems nariams taip pat bus taikomos nuolaidos.

Perkant 3 mėn. paketą – 80 eur.

Norint įsigyti narystę jums reikia užpildyti užsakymo formą ir atlikti apmokėjimą.

Užsakymo forma

Sąskaita apmokėjimui: LT26 7044 0600 0820 1077 (gavėjas – Genovaitė Petronienė).

Mokėjimo nurodyme įrašykite: Prenumerata – 12 mėn. arba Prenumerata 3 mėn.

 

Turite klausimų? Susisiekite! petroniene.mokymai@gmail.com