Vidinės transformacijos ir pokyčių stovykla gegužės 24-26 d.

Tegul startas į šią vasarą būna atrandant savyje ir bendravime naujų galimybių!

Pagrindinis šių metų stovyklos iššūkis – greitai suvokti savo būseną įvairiausiose aplinkybėse ir keisti ją į harmoningesnę.

Antrasis iššūkis – pajausti, ką jums patobulinti bendravime ir išvykti su atsakymais, kaip elgtis, kad galėtumėte būti daug geresniame ryšyje su svarbiausiais žmonėmis.

Šioje stovykloje naudosime ir schemų terapijos ir kitų sričių praktikas, tad jau lankiusieji mano mokymus irgi ras sau naujų dalykų. Praktikos ir patirtys mūsų stovyklose būna stiprios, tad nepasikeitę iš stovyklos neišvažiuosite.

Stovykla skirta ne tik tobulėti, bet ir pailsėti. Kursime šviesią, priimančią ir atpalaiduojančią atmosferą Pavilnio rekolekcijų namų erdvėje, gamtos apsuptyje.

Stovyklos pradžia: gegužės 24 d. (penktadienis) 17 val.

Pabaiga: gegužės 26 d. (sekmadienis) 16 val.

Vieta: Pavilnio rekolekcijų namai Vilniuje

STOVYKLOS KAINA 285 eur.

Į kainą įskaičiuotas maitinimas, apgyvendinimas ir programa. Žmonių kiekis ribotas.

Šiuo metu visos vietos užpildytos. Jei norėtumėte, kad atsilaisvinus vietai su jumis susisiektume, parašykite el. paštu petroniene.mokymai@gmail.com

 

2023 metų stovyklos dalyvių atsiliepimai

Be galo patiko stovykla. Puiki organizacija, labai patiko laikas sau – galimybė “suvirškinti” informaciją ir savo jausmus. Patiko, kad teorija buvo dėstoma kartu su praktika. Žygiai gamtoje padėjo susilieti su gamta, pasijausti pasaulio dalimi. Ačiū labai už viską!

 

Ačiū už šią stovyklą, už žinias ir jos patyriminį gylį. Už galimybę dalintis, suprasti save ir savo artimuosius per čia buvusius dalyvius. Už laiką sau – kokybišką laiką. Ir už naujos kelionės pradžią. Brigita

 

Kasdienybėje trūksta dėmesio, šilumos, nuoširdumo, atjautos. Čia viso to gauni su kaupu. Didelė gyvenimo vertybė susitikti bendraminčių, ačiū jums už tokią galimybę. Ir už galimybę pajusti visą išgyvenimų paletę, grįžti į nugrimzdusius prisiminimus ir rasti atsakymą: kodėl aš taip jaučiuosi. Didžiulė padėka stovyklos sielai Genovaitei ir Vaidai ir nuostabioms vienuolėms už tokį skanų naminį maistą.

 

Puikus savaitgalis, nuostabi patirtis. Labai gerai viskas suorganizuot – nuo vietos, maisto, iki seminarų laiko ir laisvo laiko balnso. Ačiū!

 

Jaučiausi lyg būčiau ne Vilniuje. Aplinka tikrai paskatino atsitraukti nuo įprastų minčių ir elgesio būdų.

 

Ačiū Genovaitei ir Vaidai. Be galo džiaugiuosi, kad turėjau unikalią galimybę pajausti bendrystę, supratimą ir mažiau kontrolės iš savęs. Ačiū už parodytą kelią. Gražina

 

Ačiū už puikų laiką sau ir nusiraminimą. Tokios stovyklos labai naudingos. Ačiū, kad organizuojate!

 

Patiko geras balansas tarp praktikų ir poilsio laiko. Geras grupės dydis, puikios patalpos, viskuo likau patenkinta. Ačiū!

 

Labai ačiū už puikią stovyklą! Puikios paskaitos, teorija ir pratimai, susitikimai, pasidalinimai. Šiluma prisiminimuose išliks ilgam. Ačiū! Raminta

 

Ačiū už nuostabią kelionę savo vidinio vaiko pažinimo link! Atradau daug naujų dalykų apie save ir priartėjau prie laimingo vaiko būsenos.

 

Viena geriausių patirčių, kurias teko patirti. Ačiū už tai, kad parodėte kokiu keliu eiti link savęs pažinimo.

 

Viršelio nuotrauka www.arunasgricius.com