Vidinio augimo programa, pagrįsta schemų terapija

Kviečiame prisijungti prie Vidinio augimo programos “Savęs KŪRIMAS – schemų perkeitimas” – nuo 2024 vasario 26 d.

Šioje programoje ieškome būdų kaip sukurti naują, laisvą ir stiprų save. Gyvenimas per trumpas, kad būtume valdomi negatyvių schemų, toksiškų santykių ir savivertės trūkumo. Aš, Genovaitė Petronienė, psichologė, schemų terapeutė – 25 metus konsultuoju ir padedu spręsti žmonėms problemas, o šiame kurse pasidalinsiu kruopščiai atrinktomis psichoterapinėmis technikomis, kurias pati sėkmingai taikau ir savo gyvenime.

Programos išskirtinumas

Programa praktiška, racionali ir smagi. Dirbsime su konkrečiais pavyzdžiais, žiūrėsime video, judėsime, piešime, treniruosimės, naudosime saviįtaigą, gilias psichoterapines technikas, išmoksime minties jėga keisti būseną. Priklausomai nuo jūsų individualios situacijos ir noro, galėsite rinktis mokymosi intensyvumo laipsnį. Padėdami jums motyvuotis atliekant užduotis, palaikysime ir paskatinsime.

Kaip ir kada vyks kursai?

Mokysimės pirmadienio vakarais 18-20 val. Kursą užbaigsime gegužės 11 d. (šeštadienį) ilgesne – 5 val. praktine sesija. Jei negalėsite dalyvauti online realiu laiku, galėsite peržiūrėti įrašus. Online grupė dalyvauja mokymuose realiu laiku su grupe, kuri renkasi gyvai.

Baigus kursą bus galimybė augti aukštesniame – antrame lygyje, arba prisidėti prie mūsų bendruomenės ir dalyvauti atskiruose seminaruose.
Išduodami baigimo sertifikatai.

TEMOS: Savęs KŪRIMAS – schemų perkeitimas

  1. Kaip kurti ir gauti šilumą, nors gyvenime gavom mažai meilės: emocinės deprivacijos ir jausmų slopinimo schemos
  2. Saugumo santykiuose atgavimas, patyrus blogą kitų elgesį. Paliktumo ir įtarumo schemos
  3. Kaip atstatyti savęs vertinimą? Defektyvumo, socialinio nepilnavertiškumo schemos
  4. Autonomija ir Pasitikėjimas savimi, neišmokus girdėti savęs ir drąsos siekti savo: susiliejimo,priklausomybės schemos
  5. Kaip tapti drąsesniu ir otpimistiškesniu? Katastrofų baimės ir pesimizmo schemos
  6. Kaip sveikai organizuoti veiklą? Nesėkmės baimės ir perfekcionizmo schemos
  7. Savęs branginimas – kaip išgydyti stengimąsi įtikti ir pasiaukoti? Pritarimo siekimo ir pasiaukojimo schemos
  8. Kaip sukurti sveiką savikontrolę? Privilegijuotumo ir nepakankamos impulsų kontrolės schemos
  9. Paklusnumo ir baudimo, Kaip valdyti savo schemų rinkinį? Schemų pažinimas pagal būsenas, tikrosios ir maskuojančios schemos
  10. ŠEŠTADIENIS. Mūsų resursai, būdai ir planai taikant sau schemų terapiją

Užsiėmimų grafikas
Vasario 26, kovo 4, 18, 25, balandžio 8, 15, 22, 29, gegužės 6, 11

Mokymai vyks pirmadienio vakarais 18 – 20 val. 
Gegužės 11 d. (šeštadienį) 11-16 val.

Užsiėmimų datos ir laikai gali šiek tiek keistis.

Jei negalėsite online grupėje dalyvauti realiu laiku, turėsite galimybę peržiūrėti įrašus.

Kaina
1 vakarinio praktinio seminaro kaina 35 eur, kurso kaina 395 eur. Mokama už visą kursą. Jei turite poreikį mokėti dalimis, susisiekite petroniene.mokymai@gmail.com.

Registracija:

https://forms.gle/UkT3gsuFnb982cUe8

Sąskaita apmokėjimui:

MB Schemų terapija
LT877300010183416178

Mokėjimo nurodyme įrašykite: Savęs TRANSFORMACIJA
Kaina: 395 eur

Jei turite poreikį mokėti dalimis, susisiekite petroniene.mokymai@gmail.com
Įmokos negrąžinamos.

____________________________________

Schemų terapijos grupių dalyvių atsiliepimai:

Drąsiai rekomenduoju, norintiems geriau suvokti save ir savo aplinką (kolegas, artimuosius), man pačiai tai buvo vienas intensyvesnių augimų, nes įpročius formuojies ir esi prižiūrimas jau mokymų metu, todėl esi tikras, kad gausi ne tik teorijos, bet ir praktikos! Supratimas apie schemas, kurias turi tu ir aplinkiniai leidžia žiūrėti į daugelį gyvenimo situacijų paprasčiau ir dienos gale turėti daugiau energijos svarbioms gyvenimo sritims:)

Akvilė

Schemų terapija man buvo atradimas, leidęs kitaip pažvelgti į save, savo jausmus, elgesį, reakcijas, nors rodės jau neblogai save pažįstu. Pokyčiai iš tikrųjų išlaisvinantys, kai mažais žingsneliais, bet pradedi gyveni tikresį gyvenimą ir gebi pristabdyti (o kartais ir išjungti) tas senovėje įsirašiusias “progamas”.

Norėtųsi, kad kuo daugiau žmonių atrastų tokio savęs pažinimo galią! Rekomenduoju!

Neringa

Nuoširdžiai rekomenduoju! Nuo praėjusių metų rudens iki šio pavasario dalyvavau schemų terapijos grupėje. Norėjau išmokti metodų, kuriuos galėčiau taikyti situacijose, kuriose mano reakcijos ar vidiniai blokai trukdo judėti į priekį ar džiaugtis gyvenimu. Išėjau gavusi daug daugiau negu vien metodus. Per šią neįkainojamą kelionę į save patyriau, kiek daug naštos nusimetame, kai nustojame save prievartauti – smerkti, teisti, kritikuoti. Ir kaip giliai „gydo“ saugus santykis su kitais. Gera žinoti, kad saugumas nėra tik sėkmė. Saugius santykius mes kuriame patys, kai atrandame saugų, globojantį, mylintį santykį su savimi. Dėkoju Genovaitei Petronienei ir visai grupei už šias patirtis.

Inga

Labai rekomenduoju visiems išbandyti schemų terapiją! Išmokau geriau suprasti save ir kitus. Pabaigus kursą jaučiuosi stipresnė ir laimingesnė. Man tai buvo gyvenimą keičianti patirtis.

Vaida

Susipažinus su schemų terapija galiu pasakyti, kad tai pakankamai konkretu, suprantama ir veiksminga siekiant labiau suprasti save, savo reakcijas ir būsenas. Tai tarsi kasdienos veiksminga priemonė būti sąmoningesniam, jautresniam sau ir aplinkai.

Rita

Lankiau schemų terapijos grupę, buvo įdomu ir naudinga, labai patiko. Terapeutė aiškiai, su daug pavyzdžių ir pratimų, padeda suprasti ir prisitaikyti metodiką. Patirtis grupėje stipri ir gydanti. Rekomenduoju.

Ieva