„Išmintingesnis Tu“ online dirbtuvės

Užtenka klausyti ir skaityti apie psichologiją, imkimės darymo! Mes suteiksime tam nuolatinę paramą ir įkvėpimą!

Skaitote psichologinius straipsnius, knygas, bet tobulėjate lėtai? Kur tas stebuklas, kodėl gyvenimas stovi vietoj? Galima judėti greičiau, jei prisijungi prie pozityvių žmonių, kurie susikaupia į tą patį tikslą – gyventi tą gyvenimą, apie kurį svajojo. Knygos ir kursai neduoda nuolatinės paramos, įkvėpimo ir kasdienio palaikymo. Bet tai ne saldžios kalbos kaip tapti pozityvesniu.

25 metai dirbu su žmonėmis kaip psichoterapeutė, labai konkrečiai žinau ką kokiu atveju daryti. Taigi, jeigu norite konkrečių rezultatų, prisijunkite prie dirbtuvių! Jų nariu galite tapti bet kada.

APIE DIRBTUVES
3 kartus per mėnesį jus pasieks video medžiaga (workshop`ai) po 20-30 min., + 1,5val. klausimų-atsakymų sesija.

Video workshop’us galėsite žiūrėti kada norite. Juose bus:

1. Praktinės psichologijos žinios aktualiomis temomis ir pavyzdžiai kaip tą pritaikyti
2. Praktinės savęs keitimo, bendravimo technikos ir vedamos meditacijos video ir skaidrėse
3. Filmų, knygų rekomendacijos mėnesio tema

Mėnesio gale klausimus užduoti galėsite 1,5 val klausimų atsakymų gyvoje zoom sesijoje internetu. Jei dalyvauti negalėsite – gausite įrašą.

Psichologiškai tobulėti galėsite važiuodami, eidami į darbą, tvarkydamiesi. Susidarę klausymosi ar žiūrėjimo – praktikavimo ritualą nė nepajausite, kaip tobulėsite. Kursas tinka visiems, kurie nori patys spręsti savo problemas – tiek su psichologija nesusijusiais žmonėmis, tiek nesustojantiems tobulėtojams. Taip pat jis tinka ir kaip puikus priedas prie psichologinių konsultacijų.

ARTIMIAUSIŲ WORKSHOP’Ų TEMOS:

Balandis – gegužė – birželis. Atidėliojimas ir perfekcionizmas: Kaip efektyviai siekti savo tikslų?

Liepa – rugpjūtis. Sveiko suaugusio būsena – sveikumo kodai: susibalansavimas, saugumas, savęs priėmimas, teisingumas.

Rugsėjis – spalis. Pasitikėjimas savimi: įveikime nerimą ir įtampą.

Lapkritis – gruodis. Meilė sau, savigarba, savivertė.

Sausis – vasaris. Vyriškumas – moteriškumas – intymumas

Kovas – balandis. Kaip gyventi, jei esi labai jautrus?

Tolimesnių mėnesių temos bus paskelbtos artimiausiu metu.

NARYSTĖS KAINA
Perkant metinę narystę, kaina 220 eur (mėnesio kaina – tik 18 еur)
Perkant 6 mėn. narystę, kaina 160 eur (mėnesio kaina 27 eur).

Lojaliems ilgalaikiuose Petronienės seminaruose dalyvavusiems nariams bus taikomos nuolaidos.

Norint įsigyti narystę jums reikia užpildyti užsakymo formą ir atlikti apmokėjimą.

Užsakymo forma:
https://bit.ly/3nWNuk5

Sąskaita apmokėjimui: LT26 7044 0600 0820 1077 (gavėjas – Genovaitė Petronienė).
Mokėjimo nurodyme įrašykite: Prenumerata – 12 mėn. arba 6 mėn.

Norite įsigyti dovanų kuponą ar turite klausimų? Rašykite petroniene.mokymai@gmail.com

Dalyvių atsiliepimai:

Įdomios, gyvos paskaitos, čia pat praktiškai pritaikoma informacija, naujos pažintys ir daugystės. Ir galimybė ne tik turiningai, bet ir smagiai praleisti laiką – su labai teigiamu ir ilgalaikiu liekamuoju poveikiu. Rekomenduoju! 
Ramunė

Man tai vienas smagiausių, įdomiausių ir kartu gilus kursas. Ne tik paskaita, kurią išklausai ir gyveni toliau savo gyvenimą. Bet klausimų-atsakymų sesijos, dalinimasis mažose grupelėse kasdieniais temos integracijos atradimais, nusivylimais, džiaugsmais – toks įkvėpimas. Jaučiuosi esanti užturbintoje, besąlygiškai palaikančioje erdvėje, kur tik nuo mano prisiimtos atsakomybės – veikti, gyvenimas skaidrėja, tikrėja ir džiugina! Rekomenduoju, tai tikrai vertinga investiciją į Save ir santykį su pasauliu!
Šarūnė

Sis laikas kelyje su Online dirbtuvemis labai turtingas emocijomis, turiningas saves pazinimo kelyje. Tai viena geriausiu mano investiciju ir dovanu sau. Jei norite save apdovanoti ar pradziuginti drauga, tai puikus sprendimas, kuriuo galesite megautis kasdien. Sutikti zmones jau yra daugiau nei tik dirbtuviu kolegos. Aciu uz siuos kursus.
Jovita

Tiesiog verta prisijungti ir atrasti tiek naujų dalykų apie save, suprasti kaip kūrybiškumas nuspalvina gyvenimą, išmokti spręsti konfliktus elegantiškai ir pajusti bendrystę, kurios taip trūksta šiuo sunkiu laikotarpiu. Dalyvavimas šiose dirbtuvėse labai padeda išvengti izoliacijos jausmo.
Tatjana

Tiesiogine žodžio prasme šios dirbtuvės keičia mano gyvenimą – kiekvieną mėnesį, kartu su nauja tema, pamatau kasdienes situacijas kitaip, mokausi jas spręsti naujai. Ypač karantino metu man svarbu geras klimatas šeimoje, kai visi esame kiek pavargę nuo rutinos. Man tai tiesiog išsigelbėjimas!
Vaida

Ištrauka iš On-line dirbtuvių „Kaip nebūti auka“: