Laisvos asmenybės programa

RENKAMA nauja „LAISVOS ASMENYBĖS programos“ grupė!

Šią savęs pažinimo programą nuolat tobulindama vedu jau septinti metai. Iš esmės – tai praktinės psichologijos koncentratas – pusę užsiėmimo giliai, bet aiškiai, remdamasi savo darbo su klientais patirtimi, išaiškinu konkrečią temą.: pvz. „Ką daryti, kad netapti auka?“, kitą dalį užsiėmimo įvairių technikų būdų patys ar su šalia sėdinčiu žmogumi tyrinėjate, kaip šis psichologinis reiškinys reiškiasi jūsų gyvenime ir randate sau tinkamus sprendimus ir aptariame viską, kas jums svarbu.

Mokysimės keturis lygius po du mėnesius, po kiekvieno lygio renkatės ar mokytis toliau. Gausite užsiėmimų medžiagą ir namų darbus, rekomenduosiu knygas ir filmus, bus baigimo sertifikatai.

Į grupę per įžanginį pokalbį stengiuosi atrinkti panašius pagal emocinį intelektą žmones, kad kaip kosminio laivo komanda taptumėte gera kompanija, o gal ir draugais. Tam, kad viskas būtų nuoširdžiau, kokybiškiau ir artimiau, šiamet rinksiu mažesnę grupelę.

Susitiksime pirmadieniais 20 val. (Užsiėmimo trukmė – 2val.) Adresas: Malūnų 6a-2, Vilniuje;

Numatoma prorgamos pradžia – rugsėjo 21 d.

Kaina – 25 eur vienas užsiėmimas, po pirmo nemokamo susitikimo reikės susimokėti už vieną ciklą (8 užsiėmimus) į priekį, bet bus galimybė praleisti ir nemokėti už vieną – kitą susitikimą, jei iš anksto pranešite, kada negalėsite dalyvauti. Jei norite užsiregistruoti į įžanginį pokalbį ir pirmą nemokamą užsiėmimą, skambinkite telefonu 868604243. Su šiluma laukiu naujų narių!

 

I LYGIS: EMOCIJŲ IR STRESO VALDYMAS: nerimas ir įtampa, pyktis, aukos vaidmuo, liūdesys,  depresiškumas, emocijų psichotechnikos, savihipnozė, emocijos ir kūnas, džiaugsmo psichologija, meilė sau.

II LYGIS: CHARAKTERIŲ PSICHOLOGIJA: šiuolaikinėje psichoterapijoje vyraujanti chakterių klasifikacija – perfekcionistiškas, depresiškas, teatrališkas, hiperaktyvus ir kt. charakteriai, savo charakterio privalumai ir problemos, kitokių charakterių jūsų aplinkoj pažinimas (šis lygis – ankstesnių grupių mėgiamiausia dalis).

 III LYGIS: BENDRAVIMO PSICHOLOGIJA: pasitikėjimas savim, kodėl žmonės nesusišneka, meilė, vyrų – moterų santykiai, vaikas – tėvas – suaugęs savyje ir bendravime, kaip tapti savu, atsivėrimas, saviraiška ir tt.

IV LYGIS: Mokymasis valdyti savo būsenas: mindfulness, meditacija, sapnų supratimas,  kaip išlysti iš stereotipų, išsilaisvinimo technikos.