Laisvos asmenybės programa

Šiuo metu nauja grupė nėra renkama!

Šią savęs pažinimo programą nuolat tobulindama vedu jau septinti metai. Iš esmės – tai praktinės psichologijos koncentratas – pusę užsiėmimo giliai, bet aiškiai, remdamasi savo darbo su klientais patirtimi, išaiškinu konkrečią temą.: pvz. „Ką daryti, kad netapti auka?“, kitą dalį užsiėmimo įvairių technikų būdų patys ar su šalia sėdinčiu žmogumi tyrinėjate, kaip šis psichologinis reiškinys reiškiasi jūsų gyvenime ir randate sau tinkamus sprendimus ir aptariame viską, kas jums svarbu.

Mokysimės keturis lygius po du mėnesius, po kiekvieno lygio renkatės ar mokytis toliau. Gausite užsiėmimų medžiagą ir namų darbus, rekomenduosiu knygas ir filmus, bus baigimo sertifikatai.

Į grupę per įžanginį pokalbį stengiuosi atrinkti panašius pagal emocinį intelektą žmones, kad kaip kosminio laivo komanda taptumėte gera kompanija, o gal ir draugais. Tam, kad viskas būtų nuoširdžiau, kokybiškiau ir artimiau, šiemet rinksiu mažesnę grupelę.

Šiuo metu nėra numatyta naujos grupės rinkimo data

 

 

I LYGIS: EMOCIJŲ IR STRESO VALDYMAS: nerimas ir įtampa, pyktis, aukos vaidmuo, liūdesys,  depresiškumas, emocijų psichotechnikos, savihipnozė, emocijos ir kūnas, džiaugsmo psichologija, meilė sau.

II LYGIS: CHARAKTERIŲ PSICHOLOGIJA: šiuolaikinėje psichoterapijoje vyraujanti chakterių klasifikacija – perfekcionistiškas, depresiškas, teatrališkas, hiperaktyvus ir kt. charakteriai, savo charakterio privalumai ir problemos, kitokių charakterių jūsų aplinkoj pažinimas (šis lygis – ankstesnių grupių mėgiamiausia dalis).

 III LYGIS: BENDRAVIMO PSICHOLOGIJA: pasitikėjimas savim, kodėl žmonės nesusišneka, meilė, vyrų – moterų santykiai, vaikas – tėvas – suaugęs savyje ir bendravime, kaip tapti savu, atsivėrimas, saviraiška ir tt.

IV LYGIS: Mokymasis valdyti savo būsenas: mindfulness, meditacija, sapnų supratimas,  kaip išlysti iš stereotipų, išsilaisvinimo technikos.