Elegantiška kova: kaip panaudoti geram savo ir kitų pyktį

Tai 6 paskaitų ciklas skatinantis į konfliktų valdymą pažvelgti kitaip.

30-40 min. trunkančiose paskaitose koncentruotai pateikta naujausia informacija, įžvalgos, rekomendacijos. Taip pat į paskaitas įtrauktos trumpų meditacijų sesijos, kurios padės aiškiau girdėti save, įsijausti į konkrečiai į jums aktualias situacijas.

Šiuose video mokymuose sužinosite, kaip elegantiškai kovoti, kaip suprasti priešininką ir kaip kalbėtis su piktais, užsispyrusiais, nesukalbamais, bei greit užsiplieskiančiais žmonėmis. Naudodamiesi pateiktomis technikomis galėsite bendrauti taip, kad būtumėte išgirstas, gerbiamas ir pasiektumėt savo tikslų. Sužinosite kaip aptikti savyje aukos būseną, įveikti ją ir kaip apsiginti. Po šio kurso jūs galėsite atpažinti pykčio pasireiškimo būdus ir priežastis, išmoksite efektyvių tvarkymosi su pykčiu ir įsisenėjusiomis nuoskaudomis technikų.

Kartu su paskaitų įrašais gausite ir skaidres, kuriose užduotys, bei knygų, filmų rekomendacijos, skirtos giliau pažinti ir perprasti kiekvieną temą.

Elegantiška kova – tai didelis žingsnis asmenybės tobulėjime. Tačiau žinant tinkamas technikas ir būdus kaip tai padaryti, viskas tampa įmanoma.

TEMOS:

Piktas vaikas mumyse ir giluminės pykčio priežastys.

Kaip nebūti auka: kaip savyje aptikti aukos būseną ir kaip ją įveikti?

Elegantiška kova: kaip neagresyviai kovoti ir kaip suprasti priešininką?

 

Šios paskaitos yra Online dirbtuvėse 2020 m. spalio-gruodžio mėn. dėstytų temų dalis.

Įrašus įsigyti galite el. p. petroniene.mokymai@gmail.com

Trumpa paskaitos ištrauka: