„Išmintingesnis Tu“ online dirbtuvės

Prie dirbtuvių galite prisijungti jau dabar!

Įsigijusiems narystę po 2020 liepos 1 d., ankstesnių mėnesių įrašus atsiųsime, tad nieko nepraleisite.

Daugiau apie dirbtuves:

Tris kartus per mėnesį jus pasieks video medžiaga (po 30-40 min.) su praktinėmis psichologinėmis žiniomis, technikomis jūsų kasdienybės pagerinimui, atsakymais į jūsų klausimus, bei knygų, filmų, video rekomendacijos (visa praktinė info bus ir skaidrėse). Tokiu būdu apie jums aktualiausias temas galėsite gauti kompetetingas nuorodas be ilgų ieškojimų informacijos vandenyne,  tap pat galėsite įgyti psichologinių žinių pasitelkiant  meną. Dirbtuvių pradžia 2020 liepą, bet galite tapti jų nariu bet kada.

Video pagalba galėsite psichologiškai tobulėti važiuodami, eidami į darbą, tvarkydamiesi. Struktūruotai pereisime per visas svarbiausias temas, ką taip nelengva pakeisti kasdienybėje: konfliktus, atsipalaidavimą, nerimą, perfekcionizmą ir atidėliojimą, depresiškas nuotaikas, intymų gyvenimą, kaip bendrauti su sunkių charakterių žmonėmis ir tt. Trumpesnį kursą gyvai jau 7 metus dėstau Laisvos asmenybės programoje – pabaigusius šį kursą žmones kiti dažnai palaiko psichologais – tiek smarkiai jie patobulėdavo. Šis kursas turi bendrumų su mano seminarais, bet yra perdarytas visiškai naujai.

Kursas tinka visiems – pradedant vyresniais moksleiviais ir visai su psichologija nesusijusiais žmonėmis, baigiant nesustojantiems dvasiniams tobulėtojams. Šis kursas yra ir puikus priedas prie kas kelias savaites vykstančių psichologinių konsultacijų – sesijos metu nėra galimybių nuosekliai išdėstyti esmines reikalingas psichologines žinias. Taip pat tai puikus būdas žmonėms, įpratusiems patiems spręsti savo problemas ir ateinantiems tik į ekstra konsultacijas, o narystę turintiems dalyviams asmeninėms konsultacijoms bus sudarytos pirmenybės sąlygos.

Susidarę tokį klausymosi ar žiūrėjimo – praktikavimo ritualą nė nepajausite, kaip vis ramiau reaguosite į stresą, vis išmintingiau bendrausite, vis daugiau suprasite.

Video įrašus gausite pirmą ir antrą mėnesio trečiadienį, o paskutinės mėnesio savaitės viduryje 19 val bus klausimų atsakymų sesija zoom’e. Jei norėsite anonimiškai paklausti apie savo asmenines problemas – klausimus galite siųsti raštu ir į juos, neminėdama klausiančiojo, atsakysiu per klausimų atsakymų valandą. Taip pat  zoom sesijoje galėsite klausti ir diskutuoti su manimi gyvai. Jei negalėsite dalyvauti, turėsite galimybę peržiūrėti video įrašą jums patogiu metu.

Jei norėsite, galėsite dalyvauti visiškai asmeniškai ir anonimiškai, o jei norėsite bendrauti, galėsime po keturis suskirstyti į bendražygių grupeles, kurios gali susitikti gyvai ar per vaizdo skambutį ir pasidalinti savo patirtimis. Taip pat turėsite galimybę prisijungti prie Prenumeratorių grupės facebook`e.

Online dirbtuvių video pristatymas

TEMOS:
Liepa. Įkvėpimas pokyčiams. Kaip pajausti įkvėpimą tobulėti?
Rugpjūtis. Džiaugsmas. Kaip turėti daugiau džiaugsmo neišsprendus visų problemų?
Rugsėjis. Kaip būti užburtam gyvenimo ir užburti kitą?
Tolimesnių mėnesių temos bus patikslintos.

Spalis – lapkritis – gruodis – Santykiai

Sausis – vasaris – kovas – Pasitikėjimas savimi

Balandis – gegužė – birželis – Asmenybės tobulėjimas

 

Narystės kaina:

Metinė narystės kaina – 220 eur. Lojaliems ilgalaikėse Laisvos asmenybės programos ar scehmų terapijos grupėse dalyvavusiems nariams taip pat bus taikomos nuolaidos.

Perkant 3 mėn. paketą – 80 eur.

Norint įsigyti narystę jums reikia užpildyti užsakymo formą ir atlikti apmokėjimą.

Užsakymo forma

Sąskaita apmokėjimui: LT26 7044 0600 0820 1077 (gavėjas – Genovaitė Petronienė).

Mokėjimo nurodyme įrašykite: Prenumerata – 12 mėn. arba Prenumerata 3 mėn.

 

Turite klausimų? Susisiekite! petroniene.mokymai@gmail.com