Mano knygos

Laimės svarstyklės

Tai naujausia, 2018 vasarį išėjusi knyga. Knygą sudaro 20 aktualių diskusijų, kaip pasiekti laimę: būti santūriu ar ekspresyviu? Romantišku ar blaiviu realistu? Individualistu ar trokšti glaudžių ryšių? ir tt. Atsakant į kiekvieną klausimą pateikiamos dvi priešingos nuomonės su priešinga argumentacija, kas gali padėti dar aiškiau išsikristalizuoti, ką galvoji pats ir apginti savo nuomonę ginčuose, kita vertus, tai gali padėti pažiūrėti į priešų stovyklą, suprasti jų argumentus, na o geriausiai- ieškoti tiesos, susiklijuoti daug sudėtingesnį psichologinį pasaulio vaizdą siekiant laimingesnio gyvenimo.

“Pas kunigą ir detektyvą, psichologo kabinete.”

Knygoje sudėta dvylika psichoterapijos atvejų: vyrai ir moterys ateina pas psichoterapeutę ir sprendžia problemas, susijusias su vienišumu, skyrybom, konfikltais, depresija, darboholizmu, kritikos baime. Psihoterpeutas jaučia įvairius jausmus, svarsto kokiu būdu paveikti vieną ar kitą klientą, kliento gyvenime vyksta dramos, tarp kliento ir terapeuto atsiranda įvairūs jausmai. Tai- psichoterapijos populiarinimo knyga, tuo pačiu galinti padėti daug sužinoti apie santykius ir jausmus apskritai.
(Knygos pardavime nebėra, bet turiu parduoti elektroninę)

“Neįvykusi terapija”

Knyga atskleidžia sudėtingus žmonių santykius ir jausmus- parodomos skirtingos psichologinės bendravimo brandos pakopos, skirtingi suartėjimo atvejai. Pagrindinė romano veikėja Juta nor išgyti, lankosi pas psichoterapeutus, bet likimas jai pateikia vis naujus išbandymus ir galiausiai praradusi viltį būti išgelbėta ji turi keistis pati. Romano personažai ir įvykiai paremti tikromis istorijomis, kurių autorė semiasi iš psichologinio darbo praktikos. Knyga išleista 2011, leidykla “Vaga”. (Knygos pardavime nebėra, bet turiu parduoti elektroninę)

“Gerųjų žmonių šešėliai- psichologinės išpažintys ir ese”

Šioje knygoje rasite psichologines ese ir noveles- žmonių išpažintis. Pacientai psichoterapeutams kas dieną išpažįsta paslaptis, kuriomis su niekuo nedrįsta pasidalyti. Jų klausymas virsta privilegija. Paslaptys leidžia pažvelgti iš užkulisių, todėl kaukės tampa visiškai nebeįdomios. Menas- tai neišsemiama išpažinčių kaupykla. O ese autorė asmeniškai ir nuoširdžiai svarsto įvairias aktualias psichologines problemas, apibendrina jų sprendimo būdus. Knyga išleista 2010m., leidykla “Versus aureus”.

“Įdomioji psichoterapija mokytojams ir tėvams”

Knygoje rasite psichologinių žinių apie paauglius, mokytojus, o taip pat šiuolaikinę psichodinaminę charakterių klasifikaciją. Tėvų, mokytojų, vaikų problemos pateiktos per sudėtingo žmogaus vidinio pasaulio prizmę. Visada svarbu suprasti žmogaus elgesio priežastis. Kaip jis mato pasaulį ir argumentuoja savo vidinius įsitikinimus? Gimusi iš betarpiško bendravimo su mokytojais, mokiniais, jų tėvais, knyga yra autentiškas dokumentas, padėsiantis at­sakyti skaitytojams į klausimus, „kaip išlaikyti psichinę pusiausvyrą šalia vaikų”, kaip atpažinti nežinomuosius, slypinčius paauglystėje. Knyga išleista 2008m. , leidykla “Versus aureus”, pakartotinis leidimas 2009m.

“Laukiniai prisiminimai”

“Laukiniai prisiminimai”- egzistencinės novelės , atspindinčios šiuolaikišką dvasinę moters būseną. Anot literatūros kritiko J. Kubiliaus tai keistokos psichinės būsenos, ireali sapnų erdvė ir reliatyvus laikas, spengianti emocinė įtampa, o čia pat droviai nusmelkiantis intymumas, nesišakyto jausmo sunkybė, ko ne iracionalus žmogaus gerumas kitam žmogui… Knyga išleista 2007m, leidykla “Versus aureus”